Успіх у ландшафтному бізнесі починається з правильних знань і запитань
Запрошуємо вас на конференцію “Ландшафт як бізнес 2.0. Економіка ландшафту. Догляд за садом”, де 15 провідних спікерів, поділяться власними знаннями та досвідом – як успішними кейсами, так і уроками, отриманими через помилки.
Це подія, яку не можна пропустити, якщо ви прагнете розвиватися у сфері ландшафтного бізнесу. І ми чекаємо саме на вас 01-02 березня 2025 року у м. Київ.
Незалежно від того, чи ви ландшафтний архітектор, дизайнер, керівник відділу догляду за об’єктами, бухгалтер чи маркетолог ландшафтної компанії, у нас є для вас щось особливе.
На конференції вас чекають інформативні та важливі доповіді від експертів, цікаві гості, зустрічі з колегами та друзями. 🤝☀️🌿
Ми обговоримо актуальні теми та поділимося досвідом, відповімо на питання які бентежать багатьох:
– Сучасний міський урбанізм
– Проблемні етапи озеленення житлових комплексів
– Договори на обслуговування об’єктів
– Комунікації бренду
– Управління персоналом та зміни в оподаткуванні в 2025 році
– ДНК здорового саду
– Догляд за крупними деревами на об’єктах
– Масштабування бізнесу догляду за садом
І звісно круглий стіл з обговорення важливих питань з ціноутворення та проблем садового сервісу.
А головне – пам’ятаємо про важливі цінності – разом збиратимемо донати для військових, надаючи їм підтримку, яку вони заслуговують. Адже проведення цього заходу можливо завдяки їх роботі!🫡🇺🇦💙💛
Приєднуйтеся до нас, і разом ми зробимо наш світ красивішим та добрішим!
Вартість участі – 4900 грн.
Реєстрація триває, встигніть приєднатись!

Весна вже зовсім скоро☀️🌱🌸 – а значить скоро на нас чекають – початок робіт на об’єктах, реалізація створених ландшафтних проєктів 🏡, створення краси навкруги, з вірою у світле мирне майбутнє 🙏🏻✨🌸
Але всі пам’ятають, що перед насиченим ландшафтним сезоном передує щорічна конференція від Гільдія ландшафтних архітекторів України . А цього року вона ще й особлива тим що є безпосереднім продовженням минулорічної, та за кількістю лекторів, які приймають в ній участь.😍☝️
Тож чекаємо на вас 01-02 березня 2025 року на нашій щорічній конференції “Ландшафт як бізнес 2.0. Економіка ландшафту. Догляд за садом.”
Що вас чекає:
Вперше доповіді від 15 лекторів (такої кількості унікальних лекторів в нас ще не було!) – професіоналів своєї справи – фахівців ландшафтної архітектури, маркетингу, фітопатології, арбористики, бухгалтерського обліку. 🗂📚📈💼👩‍💼👨‍💼
Зустрічі з колегами та друзями, та обговорення важливих тем.
І звісно, вже традиційно, будемо збирати донати для військових, адже вони потребують нашої підтримки, а ми маємо пам’ятати – що маємо змогу зібратись тільки завдяки їх роботі.🫡
Чекаємо на вас 01-02 березня 2025 року у м. Київ
Вартість участі у двох днях – 4900 грн
Реєстрація за посиланням – https://forms.gle/z5EaC8igeWRzpWsc7

 

За підтримки Гільдії ландшафтних архітекторів України унікальна подія від журналу “Ландшафт і архітектура”
Інтерв’ю Pіet Oudolf в прямому етері. 23 січня 2025 о 14.00
Безкоштовно за умови реєстрації
ВАЖЛИВО! Це прямий етер, під час якого ви зможете тільки слухати інтерв’ю Pіet Oudolf журналу “Ландшафт і архітектура” без можливості задати питання.
Послідовний переклад з англійської на українську.
Реєстрація до 22.01.2021 до 18.00
Посилання на етер буде вислано зареєстрованим учасникам 22.01.2025 з 18.00 до 21.00
Додаткові питання 0675058553

Зовсім скоро весна, – початок робіт на ландшафтних об’єктах, реалізація створених за зиму (або раніше) ландшафтних проєктів. ☀️🏡
Весна це завжди оновлення, і хоч ми досі у стані війни, ми щиро сподіваємось що наша робота над створенням краси навкруги буде продовжуватись, адже після війни завжди наступає мир.🙏
На ваші численні прохання ми підготували для вас важливий захід, і чекаємо вас 23-24 лютого 2024 р. на благодійній конференції “Ландшафт як бізнес” 🏡
Що вас чекає:
Доповіді від фахівців ландшафтної архітектури, маркетингу та бухгалтерського обліку, особливі гості, зустріч з колегами та друзями, круглий стіл з ціноутворення. 🗂👩‍💼💼📈📑
І звичайно, вже традиційно, будемо збирати донати для військових, адже вони потребують нашої підтримки, а ми маємо пам’ятати – що маємо змогу зібратись тільки завдяки їх роботі.🫡
Чекаємо на вас 23-24 лютого 2024 року у м. Київ.
Вартість участі у двох днях – 3900 грн
Реєстрація за посиланням – https://forms.gle/o3RvEcbx92HEMG7h8

Після довгої паузи, ми нарешті раді запропонувати Вам прийняти участь у неймовірно важливій конференції 22-23 липня 2023 року “Зцілена душа дає сили жити”.
Реабілітація, Гарден терапія, Ігротерапія. Реабілітаційні та лікувальні сади.
 
🌳 Конференція буде проходити в м. Київ у славетному КПІ.
🌳 Провідні психологи та психотерапевти, реабілітологи, ландшафтні архітектори та фахівці з безпеки розкажуть:
– Про стани людини в період війни.
– Як виявити, та як взаємодіяти з людьми з посттравматичним синдромом
– Як створити безпечне та комфортне середовище для реабілітації постраждалих від війни.
 
✅ Лектори нашої конференції провідні та дуже відомі фахівці –
⭐ Сью Стюарт – Сміт. Видатна психотерапевт та психіатр з Великобританії. Автор відомої книги “Садотерапія. Як позбутися бур’янів в голові.”
⭐ Моніка Ботті (Італія) – психолог, творець лікувальних садів.
⭐ Наші колеги – Ландшафтні архітектори України розкажуть про свій досвід створення реабілітаційних та лікарняних садів. Про плюси та мінуси в роботі по створенню таких садів.
❇️ Ми поговоримо про соціалізацію дітей з особливими потребами. Про безпеку ігрових майданчиків тощо.
❇️ Також проведемо круглий стіл з питань організації роботи та взаємодії з замовниками при створенні як реабілітаційних садів, так і ландшафтних об’єктів в цілому.
Ми зачіпаємо дуже великий пласт важливих питань, які зараз стають перед нашим суспільством. А саме тому залученість в таких заходах має бути максимальною. 💙💛
Наша конференція благодійна. Всі кошти, за винятком витрат на захід, підуть на благодійність.
Запрошуємо Вас взяти участь у конференції.
 
Вартість участі в конференції за два дні – 4500 грн.
Форма для реєстрації – https://forms.gle/KYtP9QiWdW2tFfv77

 

Війна прийшла в наш дім неочікувано 24го лютого 2022.
Вже більше 4х місяців наша країна веде свою боротьбу за нашу Свободу, Гідність та право на існування. 🇺🇦
Багато людей пішли на фронт захищати нашу країну, інші працюють тримаючи економіку країни на плаву. Але і дуже багато людей, які опинившись в різних куточках світу, розповідають про нашу країну та нашу боротьбу. У кожного свій фронт, але всі разом ми робимо одну спільну справу – боронимо нашу Україну!
Щорічно у Великій Британії в липні проходить фестиваль садів RHS Hampton Court Flower Show . Цей захід не поступається ропіареному і впізнаваному всім Челсі.
Цього року вперше в номінації Global Impact Gardens (Сади, що мають глобальний вплив) буде представлений сад від українських дизайнерів, член ГЛАУ Вікторія Майнойло у співавторстві з Carrie Preston “Те, що не горить” (What Does Not Burn).
Основною метою створення саду є розповідь світу про те що відбувається в Україні та залучення благодійних коштів на відбудову знищених українських зелених територій.
“Ми будуємо український сад на Hampton Court Flower Festival у Лондоні, щоб підвищити усвідомлення публіки та зібрати кошти для відновлення українських парків, природних територій, садів та зеленої індустрії. «Що не горить» — це відповідь на заперечення української ідентичності, яку представляє військове вторгнення. Це вираз української культури та сили, а також свято її ландшафту та традицій.” – розказують автори саду.
Саме тому був заснований фонд «Жовтий та блакитний дають зелений». Першим кроком буде визначення як короткострокових, так і довгострокових пріоритетів, як для надання допомоги в нагальних потребах і проєктах, так і для розробки довгострокових перспектив розвитку, таких як перебудова екологічним та сталим способом.
Усі кошти, зібрані під час садового шоу, підуть на відновлення зелених насаджень в Україні. Ми сподіваємося зібрати значну суму, як за допомогою цієї події, так і за допомогою інших заходів, які ми плануємо.
Долучайтесь до створення саду, нам необхідна ваша допомога. Гроші, зібрані в результаті краудфандингу, будуть використані для будівництва саду в Хемптон-Корті. Всі кошти які будуть отримані зверху необхідної суми, будуть передані до фонду на відновлення українських міст.
Ми безмежно вдячні всім членам ГЛАУ і всім небайдужим українцям, які долучились до створення саду особисто.🥰
Наближаємо Перемогу разом!💙💛
Слава Україні! 🇺🇦

Гільдія Ландшафтних Архітекторів України (ГЛАУ) спільно з компанією “Євроіндекс” та Міністерством розвитку громад та територій запрошує відвідати заходи в рамках виставки GREENA 28-29 вересня 2021.
Програма виставки на 28-29 вересня:
🔸Урочисте відкриття першої черги Парку ландшафтних садів “PLAZA”.
Провідні ландшафтні архітектори та дизайнери створять сади з допомогою прийомів сучасного озеленення.
Парк стане новим туристичним об’єктом на мапі України.
🔸 Ви зможете прийняти участь у визнанні переможців міжнародного Фото-конкурсу реалізованих ландшафтних садів “Садовий Пленер”. Садовий пленер – це більш ніж 26 учасників – провідних ландшафтних архітекторів та дизайнерів.
🔸 Заходом передбачено лекційний блок для голів ОТГ, Зеленбудів та Зелених господарств міст та селищ, а також для ландшафтних архітекторів та дизайнерів на теми створення та обслуговування зелених насаджень в містах та селищах.
🔸 Провідні українськи та іноземні фахівці проведуть лекції з питань озеленення міст та селищ в умовах зміни клімату.
– Іноземні спеціалісти розкриють теми озеленення територій в умовах зміни клімату, створення дощових садів та посівних луків в містах.
– Використання систем збору та відведення води в містах та на прибудинкових територіях.
– Відкладений підкореневий полив рослин дощовою водою.
– Про застосування систем влаштування посадкових місць для висадки крупномірних дерев при умові збереження інженерних мереж в містах та селищах.
– Розповсюдженні захворювання та шкідники дерев в містах: що робити?
Програма насичена та цікава.
Чекаємо всіх 28-29 вересня в виставковому експоцентрі КіївЕспоПлаза за адресою
Київська область, Бучанський район,
с. Березівка,
вул. Амстердамська, 1
З зупинки “КиївЕкспоПлаза” (станція метро Житомирська) будуть курсувати автобуси.

З дитинства кожен з нас знає, що таке ґрунт, для чого він потрібен, і має уявлення про його родючість. Споживацьке ставлення до ґрунту зводиться до твердження: ґрунт – це субстрат для вирощування рослин. Мало хто замислюється про те, як ґрунт формується, як він живе, які в ньому відбуваються процеси.

🌱 Чому один ґрунт «поганий», а інший «хороший»
🌱 Що являє собою ґрунт як самостійна працююча система
🌱 Як визначити гранулометричний склад ґрунту (аналіз ґрунтів)
🌱 Відмінність складів ґрунту
🌱 Як зберегти структуру ґрунту

Саме про це ми поговоримо з вами на вебінарі «Загальні відомості про ґрунти. Специфіка ґрунтокористування в умовах штучних ландшафтних об’єктів» 17 квітня 2021р.

Лектор вебінару:
Усіченко Андрій – Кандидат біологічних наук, доцент кафедри мікології та фітоімунології біологічного факультету Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна (м. Харків).

Вартість участі – 590 грн
Посилання на реєстрацію – Реєстрація.

Чекаємо на Вас 17 квітня о 17:00.

Поспішайте, адже реєстрація буде закрита за два доби до вебінару (15 квітня).

С нашего знаменитого семинара по защите растений на Закарпатье прошло уже полтора года, а тема защиты растений до сих пор открыта, ведь она требует все больше современных и достаточно быстрых решений.

Именно поэтому Гильдия ландшафтных архитекторов Украины (ГЛАУ) проводит вебинар “Интегрированная система защиты растений в весенний период. Общая схема профилактических обработок и подкормки растений в год” 27 марта 2021г.

Лекторы вебинара
Кузнецова Елена – руководитель студии ландшафта «Urbanscape», ландшафтный дизайнер, биолог, геоботаник, член ГЛАУ.

🌱 В этой части вебинара будет раскрыто один из сложных вопросов в защите растений – выбор препаратов. Есть большое количество пестицидов, доступных к продаже и в этом “море” легко потеряться, и даже в случае правильной диагностики получить отрицательный результат.
🌱 На вебинаре мы подробно разберем группы инсектицидов и фунгицидов, механизмы их действия, поговорим о резистентности и “логику” подбора препаратов.
🌱 Обсудим вопрос фитотоксичности.
🌱 Будет много таблиц, схем и новых сложных терминов. Будет не просто, может показаться, что кипят мозги, но потом придет облегчение – в голове появится целостная картина.
Только при таком подходе можно получить хороший результат.

Усиченко Андрей – кандидат биологических наук, доцент кафедры микологии и фитоиммунологии биологического факультета Харьковского национального университета им. Каразина (г.. Харьков).

🐛 В этой части вебинара мы рассмотрим интегрированную систему защиты растений в весенний период. Этот период очень важен, так как это период наиболее активного проявления жизнедеятельности как насекомых, так и грибов.
🐛 Именно в этот период важно все выполнить в срок и в нужном объеме.
🐛 Это время формировании иммунитета растения и время, когда он наиболее уязвим. Помочь вовремя и грамотно – задача специалиста.
🐛 Что и когда делать, будем обсуждать на вебинаре.
Вся информация изложена в таблицах, поэтому дополнит лекцию первого спикера.
Стоимость участия – 950 грн

Ждем Вас на 27 марта в 16:00
Продолжительность вебинара примерно 4 часа.

Ссылка на регистрацию – Регистрация
Спешите, ведь регистрация будет закрыта ровно за сутки до вебинара.

При посадці якісного посадкового матеріалу в умовах міських або приватних ландшафтних об’єктів виникає низка питань щодо подальшої експлуатації і догляду за деревами:
🔸 Чи обов’язкова обрізка при посадці, як її рекомендують ті ж іноземні розсадники?
🔸 Як і коли проводяться наступні обрізки дерев?
🔸 Чи можна пропускати обрізку, тим самим зменшувати вартість робіт по догляду за рослинами на об’єкті?
🔸 Чим відрізняється обрізка на розсаднику та на ладшафтному об’єкті?
🔸 Оптимальні терміни обрізки для певних порід.
🔸 Як обрізати дерева, які самі добре формують свою крону?
Якщо вас хвилює як мінімум одне питання з перерахованих, то ми запрошуємо Вас на вебінар “Посадив – Збережи: утримання та догляд за деревами після посадки”.
Лектор вебінару – експерт в області арбористики, член Міжнародної спільноти арбористів ISA, спікер з арбористики та фітопатології Дмітрій Звонка.
Дмітрій має 27 років практичного досвіду по роботі з деревами, як на приватних ділянках, так і в містах, і вже 13 березня готовий передати максимум свого досвіду та знань учасникам вебінару.
Вартість участі у вебінарі – 1300 грн
Чекаємо на вас 13 березня 2021 р. о 10:00.
Посилання на реєстрацію – Реєстрація
Реєстрація буде закрита 12 березня о 13:00.
Поспішайте!