Конкурсний сад “Те, що не горить”

Війна прийшла в наш дім неочікувано 24го лютого 2022.
Вже більше 4х місяців наша країна веде свою боротьбу за нашу Свободу, Гідність та право на існування. 🇺🇦
Багато людей пішли на фронт захищати нашу країну, інші працюють тримаючи економіку країни на плаву. Але і дуже багато людей, які опинившись в різних куточках світу, розповідають про нашу країну та нашу боротьбу. У кожного свій фронт, але всі разом ми робимо одну спільну справу – боронимо нашу Україну!
Щорічно у Великій Британії в липні проходить фестиваль садів RHS Hampton Court Flower Show . Цей захід не поступається ропіареному і впізнаваному всім Челсі.
Цього року вперше в номінації Global Impact Gardens (Сади, що мають глобальний вплив) буде представлений сад від українських дизайнерів, член ГЛАУ Вікторія Майнойло у співавторстві з Carrie Preston “Те, що не горить” (What Does Not Burn).
Основною метою створення саду є розповідь світу про те що відбувається в Україні та залучення благодійних коштів на відбудову знищених українських зелених територій.
“Ми будуємо український сад на Hampton Court Flower Festival у Лондоні, щоб підвищити усвідомлення публіки та зібрати кошти для відновлення українських парків, природних територій, садів та зеленої індустрії. «Що не горить» — це відповідь на заперечення української ідентичності, яку представляє військове вторгнення. Це вираз української культури та сили, а також свято її ландшафту та традицій.” – розказують автори саду.
Саме тому був заснований фонд «Жовтий та блакитний дають зелений». Першим кроком буде визначення як короткострокових, так і довгострокових пріоритетів, як для надання допомоги в нагальних потребах і проєктах, так і для розробки довгострокових перспектив розвитку, таких як перебудова екологічним та сталим способом.
Усі кошти, зібрані під час садового шоу, підуть на відновлення зелених насаджень в Україні. Ми сподіваємося зібрати значну суму, як за допомогою цієї події, так і за допомогою інших заходів, які ми плануємо.
Долучайтесь до створення саду, нам необхідна ваша допомога. Гроші, зібрані в результаті краудфандингу, будуть використані для будівництва саду в Хемптон-Корті. Всі кошти які будуть отримані зверху необхідної суми, будуть передані до фонду на відновлення українських міст.
Ми безмежно вдячні всім членам ГЛАУ і всім небайдужим українцям, які долучились до створення саду особисто.🥰
Наближаємо Перемогу разом!💙💛
Слава Україні! 🇺🇦

Контакти та інформація

Дізнайтесь останні новини з життя Гільдії. Приймайте участь в конкурсах, семінарах та конференціях.

Є питання?

Електронна пошта ГЛАУ:

[email protected]

Тел.: + 38 044 223 02 81

Тел.: + 38 068 223 02 81

Новини та оголошення

Про новини та події дивіться за посиланням.

Докладніше