Воркшоп “Принципи підбору посадкового матеріалу для ландшафтних об’єктів.”23-24 листопада 2018

У зв’язку з виявленим інтересом до воркшопу від Робіна Вільямса (ландшафтний архітектор, Великобританія), Гільдія ландшафтних архітекторів України запрошує Вас взяти участь в продовженні навчання.

Тема Workshop-у: Секрети успіху англійського ландшафтної школи. Принципи підбору посадкового матеріалу для ландшафтних об’єктів.

Дата проведення: 23-24 листопада

Місце: м Київ, City Holiday Resort & SPA.

Кількість учасників обмежена.

Вартість навчання – 10500 грн.
У вартість входять два практичних дня, кава-брейки, обіди.

У зв’язку з обмеженою кількістю місць, ваше місце вважається заброньованим тільки після оплати.

Лектор воркшопу: Робін Темплара Вільямс, Великобританія

Робін і його компанія спеціалізуються на приватних садах і ландшафтах.
Працюючи у всій Великобританії і за кордоном, Робін має більш ніж 30-річний досвід у створенні функціональних і красивих садів. Сади і пейзажі завжди були частиною його життя, оскільки його батько був успішним ландшафтним дизайнером і автором.

Робін є членом Товариства дизайнерів садів (FSGD) вже 28 років; членом Британської асоціації ландшафтних індустрій (MBALI) і сертифікованим професійним членом Асоціації професійних ландшафтних дизайнерів США (APLD). У минулому був директором всіх трьох організацій і продовжує виступати в якості судді Національної премії ландшафтного дизайну BALI і Асоціації професійних ландшафтних дизайнерів (APL), також протягом багатьох років є суддею APLD (США).

Роботи Робіна і його компанії були нагороджені в цілому дев’ятнадцятьма медалями, в тому числі 7 золотими, за сади для шоу на виставці RHS Chelsea Flower Show і на Hampton Court Flower Show. А також безліччю інших нагород від British Association of Landscape Industries (BALI), National Garden Festival (Gateshead, UK), Reigate Design Award, Salisbury Civic Society.

З повагою, оргкомітет заходу.

Контакти та інформація

Дізнайтесь останні новини з життя Гільдії. Приймайте участь в конкурсах, семінарах та конференціях.

Є питання?

Електронна пошта ГЛАУ:

[email protected]

Тел.: + 38 044 223 02 81

Тел.: + 38 068 223 02 81

Новини та оголошення

Про новини та події дивіться за посиланням.

Докладніше