Семінар “Стратегія розвитку ландшафтної архітектури в Україні” 18-19 лютого

18-19 лютого в готелі Готель City Holiday Resort & SPA пройшов семінар Гільдії ландшафтних архітекторів України «Стратегія розвитку ландшафтної архітектури в Україні».

В першу чергу хочемо подякувати всім учасникам і лекторам за участь в семінарі, який сподіваємось стане для всіх нас фундаментом у розвитку ландшафтної індустрії. Величезна подяка спонсорам нашого заходу – компаніям «Флорекс», Евкаліпт Р, Landscape solutions та «Мівена», за допомогу в проведенні семінару на високому рівні! Дякуємо нашим інформаційним партнерам – журналу L & A. Ландшафт і Архітектура. , А також каталогу Садова індустрія.

Окрема подяка приймаючому готелю «City Holiday Resort & Spa» за прекрасну атмосферу та організацію нашого заходу, і особливо харчування, що було відзначено всіма учасниками. Респект!

На семінарі ми торкнулися основних проблем розвитку нашої професії в реаліях сьогоднішнього дня.
Доповідачі з Польщі та Білорусі поділилися своїм баченням розвитку професії Ландшафтного архітектора. Лукаш Антонов підкреслив важливість і розуміння цілей розвитку ЛА в Україні. Розповів, як працюють ландшафтні архітектори в Польщі, які вимоги пред’являються до професійної підготовки фахівців. Андрій Коровянскій підняв питання оформлення проектів, розповів організацію свого ландшафтного бюро. Дуже пізнавально було дізнатися ступінь відповідальності проектувальників на різних стадіях погодження проектів.

Юрій Беляков обґрунтував необхідність і важливість виділення професії ландшафтного архітектора як окрему в класифікаторі професій України. Павло Нашеда розповів, як завжди влучно і коротко про те, що чекає на всіх представників ландшафтної галузі з введенням стандартів професій в найближчій перспективі.

Економічні питання були самими актуальними: як порахувати свої витрати і чи є вони при проектуванні, розповідала Олена Борисенко.
Оксана Мілєвська поділилася розробками науково-дослідних інститутів за визначенням трудомісткості робіт і розрахунку на їх основі цін на проекти. Не менш цікавим виявилося питання складання кошторисів на основі врахування витрат ресурсним методом.
Технологічні питання були представлені керівниками фірми «Евкаліпт-Р» Владиславом і Віталієм Разкевичами, а також Арсеном Ніколайчуком, керівником науково – дослідного центру «Евроизол». Нові інновації в управлінні поливом дають широкі можливості не тільки в спрощенні та поліпшенні якості обслуговування систем поливу, але в значній мірі в збереженні найважливішого ресурсу, яким є вода.
Спасибі всім і до зустрічі на нових заходах ГЛАУ!

Контакти та інформація

Дізнайтесь останні новини з життя Гільдії. Приймайте участь в конкурсах, семінарах та конференціях.

Є питання?

Електронна пошта ГЛАУ:

[email protected]

Тел.: + 38 044 223 02 81

Тел.: + 38 068 223 02 81

Новини та оголошення

Про новини та події дивіться за посиланням.

Докладніше