Няйко Андрій Ярославович

Андрій Няйко - професійний ландшафтний дизайнер, який є членом Гільдії ландшафтних архітекторів України (ГЛАУ, Україна), а також предавторизованим членом Асоціації садових дизайнерів (SGD, Великобританія). Свій шлях Андрій почав в Національному лісотехнічному університеті України на кафедрі ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології. Не зупинившись на вищій освіті, він пішов далі у аспірантуру, де досліджував питання впливу рекреації на стійкість приміських лісів.

Професійну діяльність ландшафтного дизайнера розпочато у 2004. Через 4 роки заснована Студія ландшафтного дизайну Green Garden, яка з часом трансформувалась  в “Ландшафтне бюро Андрія Няйко”. Сьогодні Андрій зі своєю командою створює сади і громадські простори не тільки у Львові, а й по всій нашій країні.

Ландшафтне бюро Андрія Няйко пропонує повний цикл від проектування, організації будівництва садів (в т.ч. залучення та керування професійними підрядниками); а також супровід садів  під час їх розвитку (догляд).

 

м.Львів
+380677574640